Як створити гаманець Monero (XMR)

13/05/2024

Монета Monero (XMR) — одна з найперших анонімних монет у світі. Поєднання анонімності та високої децентралізації зробили Monero дуже популярною серед майнерів.

Прибутковість майнінгу XMR стабільна та передбачувана.

Обмінювати Monero (XMR) можна на біржі MEXC, KuCoin, Gate.io.

Ми розповімо вам про два способи, як створити гаманець для монети Monero:

 • В онлайн гаманці MyMonero.
 • На біржі.

Ми не рекомендуємо майнити на біржу. Якщо ви хочете майнити на біржу — ви робите це свій ризик. Не ваші ключі — не ваша крипта!

Як зареєструвати онлайн гаманець MyMonero

MyMonero — простий та безпечний веб-гаманець для XMR, створений розробниками Monero.

Цей спосіб зручний для тих, хто вважає за краще зберігати всі гроші у своєму гаманці і рідко обмінює криптовалюту. Онлайн-гаманець, захищений паролем і секретною комбінацією кодових слів, зберігатиме ваші монети, поки ви самі не переведете їх в інше місце.

Мінуси: безпека вашого гаманця залежить від безпеки вашого комп'ютера та збереження кодових ключів. Переконайтеся, що ваш ПК захищений, пароль для входу в гаманець надійний, і кодова фраза зберігається в надійному місці.

 1. Відкрийте сайт MyMonerohttps://wallet.mymonero.com/

 2. Натисніть “Create new wallet” — Створити новий гаманець;

 3. Ознайомтеся із рекомендаціями, поставте галочку "GOT IT!" → натисніть “Next”;

 4. Ви отримаєте секретну фразу — комбінацію з 25 слів. Їхня втрата означає втрату доступу до гаманця! Випишіть та збережіть комбінацію слів у тому порядку, як вона буде представлена перед вами. Після чого натисніть “Next” — Далі.

 5. Гаманець перевірить, наскільки добре ви запам'ятали вашу секретну фразу та порядок слів. Вас попросять ввести слова у правильному порядку для підтвердження. Після цього натисніть “Confirm” — Підтвердити.

  Нагадуємо! Той хто володіє секретною фразою з 25 слів — володіє гаманцем!

 6. Ваш гаманець готовий до роботи! Для отримання адреси гаманця перейдіть у вкладку “Receive”. Натисніть кнопку “Copy” поряд з адресою гаманця, щоб скопіювати адресу. Використовуйте цю адресу для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

Як зареєструвати гаманець XMR на біржі

Цей спосіб зручний тим, що вам не потрібно реєструвати купу різних гаманців. Все зберігається на одній біржі, всі монети та гаманці під рукою, і ви можете відразу обмінювати вашу криптовалюту.

Мінуси: безпека всіх ваших гаманців на біржі залежить від безпеки вашого облікового запису на біржі. Переконайтеся, що ви надійно захистили свою електронну пошту, обліковий запис на біржі та увімкнули двофакторну авторизацію (2FA).

Враховуйте, що біржі можуть змінювати адреси для поповнення криптовалют. Пул не зможе змінити адресу, на яку ви майните, тому криптовалюта може зникнути.

 1. Зареєструйтесь на будь-якій біржі, яка надає можливість торгувати Monero (у прикладі використовується MEXC);

 2. Після реєстрації виберіть “Wallet — Гаманець”, потім “Deposit — Депозит”;

 3. Відкриється сторінка депозитів, виберіть “Select Crypto — Виберіть криптовалюту → XMR”, “Network — Мережа → XMR”, отримайте “Deposit Address — Адреса депозиту”;

 4. Готово! Ви отримали адресу гаманця для депозитів на біржі. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

This article is available in other languages: