Як створити гаманець IRON FISH

13/04/2023

Монета IRON FISH з'явилася нещодавно, але вже встигла зарекомендувати себе як відмінний варіант для подвійного та потрійного майнінгу. Завдяки енергоефективному алгоритму Blake3, який дозволяє майнити монету не витрачаючи багато електроенергії.

Обміняти IRON FISH можна на одній з цих бірж: KuCoin, Gate.io, CoinEx, MEXC.

Ми розповімо вам про три способи, як створити гаманець для монети:

 • У гаманці на вашому ПК — node wallet.
 • У мобільному гаманці FoxWallet.
 • На біржі.

Ми не рекомендуємо майнити на біржу. Якщо майните на біржу — ви майните на свій ризик. На ваші ключі — не ваша крипта!

Як створити гаманець IRON FISH на комп'ютері

Цей спосіб зручний для професіоналів, які вважають за краще самостійно контролювати свої ключі, гаманці, та зберігати гаманець на своєму ПК.

Але є недоліки: безпека вашого гаманця залежить від безпеки вашого комп'ютера та захисту ключів. Переконайтеся, що ваш комп'ютер захищений.

Управління гаманцем на ПК вимагає уважності, точності та не прощає випадкових помилок! Не рекомендуємо для недосвідчених користувачів або майнерів-початківців.

 1. Завантажте клієнт гаманця із сайту розробника монети Iron Fish для вашої операційної системи — https://ironfish.network/use/node-app

 2. Встановіть гаманець на ПК (ми розглядатимемо на прикладі ОС Windows);

 3. Відкрийте програму гаманця після встановлення;

 4. Натисніть “Create Account” — Створити обліковий запис;

  Якщо ви використовували нодовий гаманець, то ви можете імпортувати ваш гаманець у Node App, використовуючи Seed-фразу (Mnemonic Phrase), Encoded Key, File — для цього виберіть пункт “Import Account”.

 5. Вкажіть ім’я вашого облікового запису для гаманця. Ви отримаєте секретну фразу — комбінацію 24 слів. Їхня втрата означає втрату доступу до гаманця! Випишіть та збережіть комбінацію слів у тому порядку, як вона буде представлена перед вами. Її можна скопіювати для зручності, натиснувши кнопку біля “Mnemonic Phrase”. Після цього підтвердіть, що ви надійно зберегли комбінацію, натиснувши "Next" — Далі.

 6. Гаманець попросить вас підтвердити комбінацію із 24 слів, щоб переконатися, що ви її запам'ятали. Введіть комбінацію в правильному порядку та натисніть “Create Account” — Створити Акаунт. Той, хто володіє секретною фразою з 24 слів — володіє гаманцем!

 7. Гаманець запропонує вам підключити або вимкнути Telemetry, ви можете пропустити цей пункт — натисніть “Continue”;

 8. Після чого вам необхідно виконати синхронізацію, виберіть "Download Snapshot" — це найшвидший спосіб виконати синхронізацію гаманця;

 9. Дочекайтеся завершення синхронізації — це тривалий процес і може тривати кілька годин;

 10. Ваш гаманець готовий до роботи. У вас може бути підключено кілька облікових записів з різними адресами, уважно дивіться, яку адресу ви використовуєте. Виберіть у списку потрібний обліковий запис. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб скопіювати його. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

  • $IRON — ваш поточний баланс гаманця.
  • Нижче балансу — скорочений формат адреси гаманця, натисніть на іконку поруч із ним, щоб скопіювати адресу повністю.
  • Send (Відправити) — перевести $IRON на іншу адресу (біржі або гаманця).
  • Receive (Отримати) — отримати монети на ваш гаманець.

Як зареєструвати гаманець IRON FISH у FoxWallet

FoxWallet — простий та швидкий спосіб створити гаманець для IRON, який рекомендується розробниками монети як альтернатива нодовому гаманцю.

Це гаманець-мобільний додаток, та підтримується тільки на смартфонах з iOS та Android.

 1. Відкрийте сайт гаманця FoxWallet з мобільного пристрою — https://foxwallet.com/

 2. Оберіть відповідний спосіб встановлення (у прикладі використовується платформа Android);

 3. Встановіть додаток FoxWallet на ваш смартфон, використовуючи магазин додатків Google Play або App Store;

 4. Після встановлення – запустіть додаток гаманця;

 5. У гаманці що відкрився, натисніть “Create wallet” → прийміть угоду, відмітивши галочкою;

 6. Вкажіть назву гаманця та встановіть надійний пароль. Введіть ім'я та пароль, підтвердіть його натиснувши “Confirm”; Цей пароль необхідно запам'ятати, оскільки його відновлення неможливе.

 7. Ви отримаєте секретну фразу (seed-фразу) — комбінацію з 12 слів. Втарта цих слів означатиме втрату доступу до гаманця! Випишіть та збережіть комбінацію слів у тому порядку, як вони будуть представлені перед вами.

 8. Гаманець перевірить, наскільки добре ви запам'ятали вашу секретну фразу та порядок слів. Вас попросять ввести слова у правильному порядку для підтвердження.

 9. Після успішної перевірки, виберіть мережу для роботи “Iron Fish” → підтвердіть встановлення нової мережі в гаманець;

 10. Виберіть мережу для роботи з монетою IRON FISH. Натисніть на логотип із монетою у лівому верхньому кутку, у списку виберіть “Iron Fish”;

 11. Щоб отримати адресу гаманця: натисніть логотип монети в гаманці → виберіть “Receive”;

 12. Готово! У вікні що з'явиться, ви отримаєте адресу вашого гаманця для IRON FISH. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

Як зареєструвати гаманець IRON FISH на біржі

Цей спосіб зручний тим, що вам не потрібно реєструвати купу різних гаманців. Все зберігається на одній біржі, всі монети під рукою, і ви можете відразу обмінювати або торгувати вашу криптовалюту.

Але є недоліки: Безпека всіх ваших гаманців на біржі залежить від безпеки вашого облікового запису на біржі. Переконайтеся, що ви надійно захистили свою електронну пошту, обліковий запис на біржі, та увімкнули двофакторну авторизацію (2FA).

УВАГА: Майнінг на біржовий гаманець може бути небезпечним, якщо біржа поміняє адресу гаманця або memo (tag) у той час, поки ви майните. Якщо це станеться — кошти будуть втрачені. Ми також не зможемо змінити адресу до виплати. Використовуйте цей спосіб на свій ризик. Ми рекомендуємо майнити на свій гаманець: не ваші ключі — не ваша крипта!

 1. Зареєструйтесь на будь-якій біржі, яка надає можливість торгувати Iron Fish (у прикладі використовується Gate.io);

 2. Після реєстрації оберіть “Гаманець” → “Депозит” → “Ончейн”;

 3. Відкриється сторінка депозитів. Оберіть “Монета → IRON”, “Мережа → IRON-IRON”, отримайте “Адресу депозиту” та “TAG” (Memo);

 4. Готово! Ви отримали адресу гаманця та memo (tag) для депозитів на біржу.

При здійсненні операцій, пов'язаних з поповненням біржового гаманця, необхідно завжди вказувати memo (tag), інакше депозит не буде отриманий.

Якщо ви плануєте використовувати біржовий гаманець для майнінгу — обов'язково ознайомтеся з нашою інструкцією з майнінгу на біржові гаманці IRON FISH.

This article is available in other languages: