Як створити гаманець Neurai (XNA)

22/12/2023

Монета Neurai (XNA) це форк монети Ravencoin, розробники планують використати переваги алгоритму KawPow для розширення досліджень у галузі ШІ. XNA демонструє високу прибутковість для GPU-майнерів та стійка до АСІКів.

Обмінювати Neurai (XNA) можна на біржах MEXC та CoinEX.

Ми розповімо вам про два способи, як створити гаманець для монети Neurai:

 • В онлайн гаманці Rebel Wallet.
 • На біржі.

Ми не рекомендуємо майнити на біржу. Якщо ви хочете майнити на біржу — ви робите це свій ризик. Не ваші ключі — не ваша крипта!

Як зареєструвати гаманець XNA у Rebel Wallet

Rebel Wallet — простий та безпечний веб-гаманець для XNA, створений розробниками Neurai.

Цей спосіб зручний для тих, хто вважає за краще зберігати всі гроші у своєму гаманці і рідко обмінює криптовалюту. Онлайн-гаманець, захищений паролем і секретною комбінацією кодових слів, зберігатиме ваші монети, поки ви самі не переведете їх в інше місце.

Мінуси: безпека вашого гаманця залежить від безпеки вашого комп'ютера та збереження кодових ключів. Переконайтеся, що ваш ПК захищений, пароль для входу в гаманець надійний, і кодова фраза зберігається в надійному місці.

 1. Відкрийте сайт Rebel Wallethttps://webwallet.neurai.org/

 2. Натисніть “Create a new wallet”;

 3. У полі вище з'явиться ваша Seed-фраза з 12 слів → Натисніть “Show words in plain text” та отримайте Seed-фразу;

  Випишіть та збережіть комбінацію слів у тому порядку, як вона буде представлена перед вами. Той, хто володіє секретною фразою з 12 слів — володіє гаманцем!

 4. Натисніть “Sign in”;

 5. Ваш гаманець готовий до роботи! Для отримання адреси гаманця перейдіть у вкладку “Receive”. Натисніть кнопку “Copy” поряд з адресою гаманця, щоб скопіювати адресу. Використовуйте цю адресу для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

Як зареєструвати гаманець XNA на біржі

Цей спосіб зручний тим, що вам не потрібно реєструвати купу різних гаманців. Все зберігається на одній біржі, всі монети та гаманці під рукою, і ви можете відразу обмінювати вашу криптовалюту.

Мінуси: безпека всіх ваших гаманців на біржі залежить від безпеки вашого облікового запису на біржі. Переконайтеся, що ви надійно захистили свою електронну пошту, обліковий запис на біржі та увімкнули двофакторну авторизацію (2FA).

Враховуйте, що біржі можуть змінювати адреси для поповнення криптовалют. Пул не зможе змінити адресу, на яку ви майните, тому криптовалюта може зникнути.

 1. Зареєструйтесь на будь-якій біржі, яка надає можливість торгувати Neurai (у прикладі використовується MEXC);

 2. Після реєстрації виберіть “Wallet — Гаманець”, потім “Deposit — Депозит”;

 3. Відкриється сторінка депозитів, виберіть “Select Crypto — Виберіть криптовалюту → XNA”, “Network — Мережа → XNA”, отримайте “Deposit Address — Адреса депозиту”;

 4. Готово! Ви отримали адресу гаманця для депозитів на біржі. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

This article is available in other languages: