Як майнити на телефоні?

18/01/2024

Сучасні смартфони стають все потужнішими, і популярність майнінгу не оминула користувачів без ПК. Як майнити на смартфоні? Ми все частіше чуємо це питання і вирішили відповісти на нього у нашій статті.

Інструкція має виключно інформаційний характер і не закликає вас майнити на вашому смартфоні. Криптекс не несе відповідальності за дії, які ви збираєтеся вчинити. Тривалий майнінг на смартфоні може пошкодити його, зіпсується батарея та дисплей, телефон може перегрітися. Всі дії ви робите на свій ризик. Не використовуйте свій основний смартфон для майнінгу.

Що потрібно зробити, щоб почати майнити на смартфоні?

 1. Вам знадобиться смартфон або планшет з ОС Android, не старіше за 2016 рік. Смартфони та планшети компанії Apple не підходять для майнінгу.

 2. Процесор смартфона повинен мати архітектуру ARMv8 x64. Процесори з емуляцією ARMv8 x64 (x32) майнити не зможуть. Перевірити процесор можна за допомогою програми AIDA64 у розділі CPU.

 3. Оберіть монету яку ви хочете майнити. На пулі Криптекс можна майнити XMR Monero або ZEPH Zephyr Protocol. Зареєструйте гаманець для вашої монети або зареєструйтесь на сайті kryptex.com, якщо хочете отримувати виплати у біткоїнах або USDT.

 4. Смартфон сильно грітиметься і витрачатиме батарею. Смартфон повинен бути підключений до Інтернету та зарядки. Не використовуйте ваш основний смартфон для майнінгу.

Як майнити на смартфоні?

Ми розглядатимемо майнінг монети ZEPH, на смартфоні Huawei P30, на обліковий запис Криптекса з автоматичним обміном у BTC та виплатами в USDT.

 1. Завантажте додаток XMRig for Android з магазину додатків Google Play Market та відкрийте його.

 2. У розділі “Settings” натисніть кнопку “Menu” та виберіть “Add Configuration”. Введіть ім'я профілю налаштувань, наприклад Kryptex ZEPH, позначте “Advanced Mode” і натисніть “Add”.

 3. Перед вами відкриється поле для налаштувань. Скопіюйте та вставте в нього конфіг, наведений нижче. kryptex_user@gmail.com/Huawei_P30 — замініть на ваш імейл із Криптексу або адресу гаманця, так само вкажіть своє ім'я воркера замість Huawei_P30. Збережіть налаштування.

  • Конфіг для майнінгу. Скопіюйте його та вставте в чорне поле для налаштувань у вашому додатку. Не забудьте вказати ваші дані гаманця та воркера:

   {
     "autosave": true,
     "cpu": true,
     "opencl": false,
     "cuda": false,
     "pools": [
       {
         "coin": "zephyr",
         "algo": "rx/0",
         "url": "zeph.kryptex.network:7777",
         "user": "kryptex_user@gmail.com/Huawei_P30",
         "pass": "x",
         "tls": false,
         "keepalive": true,
         "nicehash": false
       }
     ]
   }
   
 4. Після того як зберегли налаштування, відкрийте меню “Miner”, натисніть напис “Select configuration”, оберіть ваш профіль з налаштуваннями, і натисніть кнопку “Start”.

 5. Через 15-20 секунд майнінг запуститься, і ви побачите ваш хешрейт. Щоб побачити подробиці про процес майнінгу, або можливі помилки, якщо майнінг не запустився, відкрийте вкладку “Log”. Щоб зупинити майнінг, натисніть “Stop”.

 6. Ваш пристрій з'явиться в особистому кабінеті Криптекса у розділі “Комп'ютери” або у статистиці пулу протягом 10 хвилин після початку майнінгу. Розрахункова прибутковість в особистому кабінеті з'явиться після знаходження першої шари.

Додаток бере комісію розробника у розмірі 5%. Якщо хочете зменшити комісію розробника до 1%, відкрийте розділ “Settings”, вкладку “Settings”. У самому низу сторінки змініть показник “Donate Level” на потрібний вам відсоток та збережіть налаштування. Також на цій сторінці можна налаштувати інші параметри додатку.

Як отримати виплату?

 1. Якщо майнете на свій імейл до особистого кабінету Криптекса, виплату можна замовити в розділі “Запит на виплату”. Зверніть увагу, що різні способи виплат мають різну мінімальну суму виплати та різні комісії мережі. Ми рекомендуємо виплати USDT BEP20. Виводьте свій заробіток від 1.5 USDT BEP20.
  • Прибутковість, яку ви бачите, залежить від багатьох факторів і розраховується на поточний момент часу. Щоб отримати таку прибутковість, потрібно майнити без зупинки на протязі місяця 24/7.
 2. Якщо ви майнете на адресу гаманця на пулі, виплата надійде автоматично, як тільки ви намайнете достатньо монет для виплати. Налаштувати поріг виплат можна на пулі у розділі “Налаштування”.

Питання та Відповіді

Скільки можна заробити?

 • 1-3$ на місяць при безперервному майнінгу 24/7, з урахуванням поточної складності мережі та цін на монети.

Чи можна використовувати кілька телефонів?

 • Так, можна, кількість не обмежена.

Телефон грітиметься?

 • Так, телефон грітиметься дуже сильно. Бажано встановити додатковий радіатор у районі процесора.

Це безпечно для телефону?

 • Ні, це не безпечно для телефону. Під час майнінгу ваша батарея або дисплей можуть зіпсуватися, телефон може перегрітися. Телефон та планшети не створювалися для інтенсивного майнінгу. Не майніть на своєму основному пристрої.

Чи існує безпечний майнінг для смартфонів?

 • Ні, безпечного майнінгу для мобільних пристроїв не існує. Вони не створювалися для майнінгу.

Інші монети можна майнити?

 • Так, можна майнити XMR Monero.

Скільки електрики споживає смартфон?

 • Від 5 до 10 Вт, залежно від вашого смартфона.

Який хешрейт буде?

 • 400 - 1500 H/s, залежно від потужності смартфона.

Які смартфони можуть майнити?

 • Смартфони, випущені після 2016 року. Процесор повинен підтримувати інструкції x64 без емуляції x32.

Залишилися питання?

Щось не виходить, не знайшли відповіді на ваші запитання чи хочете щось уточнити?

Пишіть до підтримки Криптекса — https://t.me/Kryptex

This article is available in other languages: