Як створити гаманець CloreAI (CLORE)

26/12/2023

Монета CloreAI (CLORE) це форк монети Ravencoin. Розробники монети реалізують потенціал KawPow у своїй екосистемі, де монета виступає основною валютою. Мета CloreAI — здача обчислювальної потужності майнерів під потреби розробки AI. CLORE показує високу прибутковість на GPU і має стійкість до АСІКів.

Обмінювати CloreAI (CLORE) можна на біржах MEXC, CoinEX та Gate.io.

Ми розповімо вам про два способи, як створити гаманець для монети CloreAI:

 • В онлайн гаманці Vidulum.
 • На біржі.

Ми не рекомендуємо майнити на біржу. Якщо ви хочете майнити на біржу — ви робите це свій ризик. Не ваші ключі — не ваша крипта!

Як зареєструвати гаманець у Vidulum Wallet

Vidulum Wallet — простий та безпечний веб-гаманець для CLORE, створений партнерами CloreAI.

Цей спосіб зручний для тих, хто вважає за краще зберігати всі гроші у своєму гаманці і рідко обмінює криптовалюту. Онлайн-гаманець, захищений паролем і секретною комбінацією кодових слів, зберігатиме ваші монети, поки ви самі не переведете їх в інше місце.

Мінуси: безпека вашого гаманця залежить від безпеки вашого комп'ютера та збереження кодових ключів. Переконайтеся, що ваш ПК захищений, пароль для входу в гаманець надійний, і кодова фраза зберігається в надійному місці.

 1. Відкрийте сайт Vidulum Wallethttps://wallet.vidulum.app/

 2. Натисніть “Login” → “Create Wallet”;

 3. Вкажіть “Vidulum ID” (придумайте ім'я користувача для гаманця) → вкажіть парольпідтвердіть парольвкажіть пін-код і підтвердіть пінкодприйміть угоду користувача → натисніть “Create Wallet”;

 4. Авторизуйтесь у створений обліковий запис → вкажіть логін (ім'я користувача), пароль та пін-код → натисніть “Login”;

 5. Переключіть гаманець у мережу “CloreAI”;

 6. Ваш гаманець готовий до роботи! Натисніть кнопку “Copy” поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

Як зареєструвати гаманець CLORE на біржі

Цей спосіб зручний тим, що вам не потрібно реєструвати купу різних гаманців. Все зберігається на одній біржі, всі монети та гаманці під рукою, і ви можете відразу обмінювати вашу криптовалюту.

Мінуси: безпека всіх ваших гаманців на біржі залежить від безпеки вашого облікового запису на біржі. Переконайтеся, що ви надійно захистили свою електронну пошту, обліковий запис на біржі та увімкнули двофакторну авторизацію (2FA).

Враховуйте, що біржі можуть змінювати адреси для поповнення криптовалют. Пул не зможе змінити адресу, на яку ви майните, тому криптовалюта може зникнути.

 1. Зареєструйтесь на будь-якій біржі, яка надає можливість торгувати CloreAI (у прикладі використовується MEXC);

 2. Після реєстрації виберіть “Wallet — Гаманець”, потім “Deposit — Депозит”;

 3. Відкриється сторінка депозитів, виберіть “Select Crypto — Виберіть криптовалюту → CLORE”, “Network — Мережа → CLORE”, отримайте “Deposit Address — Адреса депозиту”;

 4. Готово! Ви отримали адресу гаманця для депозитів на біржі. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

This article is available in other languages: