Як створити гаманець Pyrin (PYI)

15/12/2023

Монета Pyrin (PYI) — форк популярної монети KASPA, за заявами розробників має стійкість до ASIC-ів. Монета з’явилась на крипто-ринку нещодавно, але показує високу прибутковість, чим привертає увагу GPU майнерів. Майбутнє проекту зараз неоднозначне.

Обмінювати Pyrin (PYI) можна на біржі MEXC або XeggeX.

Ми розповімо вам про три способи, як створити гаманець для монети Pyrin:

 • На біржі.
 • В онлайн гаманці.
 • У гаманці на вашому ПК — node wallet.

Ми не рекомендуємо майнити на біржу. Якщо майнете на біржу — ви майнете на свій страх і ризик. Не ваші ключі — не ваша крипта!

Примітки:

 • У монети Pyrin (PYI) є одна особливість — ваша адреса гаманця буде змінюватися щоразу. Монета підвищує захист та анонімність гаманців. Боятися цього не варто. Навіть якщо ваша адреса гаманця змінилася — ви можете продовжувати майнити, або отримувати виплати на свою першу адресу, яку отримали одразу після реєстрації. Монети також надійдуть на ваш гаманець і будуть відображатися в транзакціях гаманця.
 • Це можна якось змінити, або оминути? На жаль, чи на щастя — ні. Це особливість, з якою доведеться змиритися. Прийміть той факт, що адреси в гаманці будуть змінюватися.
 • Ми рекомендуємо зберегти початкову адресу гаманця разом із секретною фразою, щоб не заплутатися. Використовуйте його для майнінгу, а для щоденних транзакцій використовуйте оновлені адреси, що надає вам гаманець. Не змінюйте адресу в майнері, оскільки тоді нарахування на пулі почнеться на заново!

Як зареєструвати гаманець PYI на біржі

Цей спосіб зручний тим, що вам не потрібно реєструвати купу різних гаманців. Все зберігається на одній біржі, всі монети та гаманці під рукою, і ви можете відразу ж обмінювати або торгувати вашу криптовалюту.

Мінуси: безпека всіх ваших гаманців на біржі залежить від безпеки вашого облікового запису на біржі. Переконайтеся, що ви надійно захистили свою електронну пошту, обліковий запис на біржі та увімкнули двофакторну авторизацію (2FA).

Враховуйте, що іноді біржі змінюють адреси для введення криптовалют. Пул не зможе змінити адресу, на яку ви майнете, тому частина криптовалюти може зникнути.

 1. Зареєструйтесь на будь-якій біржі, яка дає можливість обмінювати Pyrin (у прикладі використовується TradeOgre);

 2. Після реєстрації натисніть на іконку профілю → “Deposit”;

 3. Відкриється сторінка депозитів, вкажіть у пошуковому рядку “PYI”, знайдіть монету “PYI” і натисніть на іконку “PYI Pyrin”;

 4. Готово! Ви отримали адресу гаманця для депозитів на біржу. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

Як зареєструвати онлайн гаманець Pyrin (PYI)

Цей спосіб зручний для тих, хто вважає за краще зберігати всі гроші у своєму гаманці і рідко обмінює криптовалюту. Онлайн-гаманець, захищений паролем і секретною комбінацією кодових слів, зберігатиме ваші монети, поки ви самі не переведете їх в інше місце.

Мінуси: безпека вашого гаманця залежить від безпеки вашого комп'ютера та збереження кодових ключів. Переконайтеся, що ваш ПК захищений, пароль для входу в гаманець надійний, і кодова фраза зберігається в надійному місці.

 1. Відкрийте сайт гаманця https://wallet.pyrin.network/

 2. Натисніть “new wallet” — створити новий гаманець.

 3. Ви отримаєте секретну фразу — комбінацію з 24 слів. Їхня втрата означає втрату доступу до гаманця! Випишіть та збережіть комбінацію слів у тому порядку, як вона буде представлена перед вами. Після чого натисніть “Next” — Далі.

 4. Гаманець перевірить, наскільки добре ви запам'ятали вашу секретну фразу та порядок слів. Вас попросять тричі вибрати правильне слово на цьому етапі . Якщо забули, чи не записали — гаманець запропонує повернутися до порядку слів і проведе процедуру перевірки знову.

 5. Гаманець просить ввести пароль для вашого гаманця та підтвердити його. Згенеруйте надійний пароль вашим браузером, або скористайтеся генератором паролів. Введіть пароль, підтвердіть його, і натисніть "create wallet" — створити гаманець.

 6. Готово! Ваш гаманець готовий до роботи. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу або отримання монет.

Як створити гаманець Pyrin (PYI) на комп'ютері

Цей спосіб зручний для професіоналів, які вважають за краще самостійно контролювати свої ключі, гаманці, та зберігати гаманець на своєму ПК.

Мінуси: безпека вашого гаманця залежить від безпеки вашого комп'ютера та збереження ключів. Переконайтеся, що ваш комп'ютер захищений.

Управління гаманцем на ПК вимагає уважності, точності та не пробачає випадкових помилок! Не рекомендуємо для недосвідчених користувачів або майнерів-початківців.

Крок 1 — Розпакування ноди

 1. Завантажте архів з нодою Pyrinhttps://github.com/Pyrinpyi/pyipad/releases/.

 2. Розпакуйте вміст архіву в окрему папку → вкажіть ім'я папки, наприклад “pyipad”.

Крок 2 — Встановлення ноди та отримання адреси гаманця

Ми розробили спеціальний скрипт, який спрощує роботу з нодою та нодовим гаманцем — PyrinHelper. З його допомогою можна відправляти транзакції, перевіряти баланс, запускати ноду та гаманець. Достатньо запустити відповідні команди. Більше інформації по роботі з PyrinHelper на Github: https://github.com/PaulKryptex/pyrin-helper

 1. Завантажте архів з PyrinHelperhttps://github.com/PaulKryptex/pyrin-helper/releases/

 2. Розпакуйте вміст архіву до попередньо створеної папки.

 3. Запустіть файл “1-Setup.cmd” для встановлення ноди та гаманця.

 4. Виконуйте покрокову інструкцію з вікна командного рядка:

  • Встановіть надійний пароль → підтвердьте пароль. Надалі цей пароль буде використовуватися для підтвердження дій у гаманці.

  • Отримайте та збережіть ключі доступу. Ключі зберігаються в папці ноди: %LocalAppData%\Karlsenwallet\karlsen-mainnet\keys.jsonВарто зберегти цей файл десь ще додатково.

  • Отримайте seed-фразу для доступу до гаманця та адресу гаманця. Той, хто володіє секретною фразою з 24 слів — володіє гаманцем!

 5. Готово! Ви отримали гаманець Karlsen і можете використовувати його для майнінгу та відправлення транзакцій.

Більше інформації щодо роботи з нодовим гаманцем ви можете знайти на Github розробника: https://github.com/Pyrinpyi/pyipad

This article is available in other languages: