Як створити гаманець Sedra (SDR)

24.04.2024

Монета Sedra (SDR) — форк популярної монети KASPA. Монета вийшла на ринок нещодавно і показує високу прибутковість майнінгу на АСІКах (kHeavyHash).

Обміняти Sedra (SDR) можна на одній з цих бірж: XeggeX, MEXC.

Ми розповімо вам про два способи, як створити гаманець для монети Sedra:

 • В онлайн гаманці.
 • На біржі.

Ми не рекомендуємо майнити на біржу. Якщо майните на біржу - ви майните на свій ризик. На ваші ключі - не ваша крипта!

Примітки:

 • У монети Sedra (SDR) є одна особливість — ваша адреса гаманця буде змінюватися щоразу. Таким чином, монета підвищує захист та анонімність гаманців. Боятися цього не варто. Навіть якщо ваша адреса гаманця змінилася — ви можете продовжувати майнити, або отримувати виплати на свою першу адресу, яку отримали одразу після реєстрації. Монети також надійдуть на ваш гаманець і будуть відображатися в транзакціях гаманця.
 • Це можна якось змінити, або оминути? На жаль, чи на щастя — ні. Це особливість, з якою доведеться змиритися. Прийміть той факт, що адреси в гаманці будуть змінюватися.
 • Ми рекомендуємо зберегти початкову адресу гаманця разом із секретною фразою, щоб не заплутатися. Використовуйте його для майнінгу, а для щоденних транзакцій використовуйте оновлені адреси, що надає вам гаманець.

Як зареєструвати онлайн гаманець Sedra (SDR)

Цей спосіб зручний для тих, хто не любить зберігати всі гроші в одному місці або відразу обмінювати криптовалюту. Онлайн-гаманець, захищений паролем і секретною комбінацією кодових слів, зберігатиме вашу монету, поки ви її не переведете в інше місце.

Мінуси: безпека вашого гаманця залежить від безпеки вашого комп'ютера та збереження кодових ключів. Переконайтеся, що ваш ПК захищений, пароль для входу в гаманець надійний, і кодова фраза зберігається в надійному місці.

 1. Відкриваємо сайт гаманця https://wallet.sedracoin.com/

 2. Натискаємо "Create new wallet" — створити новий гаманець.

 3. Гаманець просить ввести пароль для вашого гаманця та підтвердити його. Згенеруйте надійний пароль вашим браузером, або скористайтеся генератором паролів. Введіть пароль, підтвердіть його, та натисніть "Next" — Далі.

 4. Ви отримаєте секретну фразу — комбінацію з 12 слів. Їхня втрата означає втрату доступу до гаманця! Випишіть та збережіть комбінацію слів у тому порядку, як вона буде представлена перед вами. Після цього натисніть "Next" — Далі.

 5. Гаманець перевірить, наскільки добре ви запам'ятали вашу секретну фразу та порядок слів. Вас попросять тричі вибрати правильне слово до вказаного порядку. Щоразу порядок буде різний, на вибір буде дано кілька кодових фраз. Вибирайте ту, яка стосується конкретного номеру слова. Якщо забули, чи не записали — гаманець запропонує повернутися до порядку слів і повторить процедуру перевірки.

 6. Готово! Ваш гаманець готовий до роботи. Натисніть значок поряд із адресою гаманця, щоб скопіювати її. Використовуйте її для майнінгу або отримання монет на ваш рахунок.

Як зареєструвати гаманець SDR на біржі

Цей спосіб зручний тим, що вам не потрібно реєструвати купу різних гаманців. Все зберігається на одній біржі, всі монети та гаманці під рукою, і ви можете відразу ж обмінювати або торгувати вашу криптовалюту.

Мінуси: безпека всіх ваших гаманців на біржі залежить від безпеки вашого облікового запису на біржі. Переконайтеся, що ви надійно захистили свою електронну пошту, обліковий запис на біржі та увімкнули двофакторну авторизацію (2FA).

Враховуйте що, якщо біржа змінить адресу для введення криптовалют, пул не зможе змінити адресу, на яку ви майните, тому частина криптовалюти може зникнути.

 1. Зареєструйтесь на будь-якій біржі, яка надає можливість торгувати Sedra (у прикладі використовується MEXC);

 2. Після реєстрації виберіть “Гаманець”, потім “Депозит”;

 3. Відкриється сторінка депозитів, виберіть "Виберіть криптовалюту → SDR", "Мережа → SDR", отримайте "Адреса депозиту";

 4. Готово! Ви отримали адресу гаманця для депозитів на біржу. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

Эта статья доступна на других языках: