Як створити гаманець Nirmata (NIR)

22.04.2024

Nirmata — це нова монета з високою прибутковістю на алгоритмі ProgPowZ.

Nirmata розроблена з урахуванням екологічних принципів та використовує енергоефективний гібридний алгоритм консенсусу Proof-of-Work (PoW) + Proof-of-Stake (PoS) для мінімізації впливу на довкілля.

Обмінювати Nirmata (NIR) можна на біржі XeggeX або Tradeogre.

Ми розповімо вам про два способи, як створити гаманець для монети Nirmata (NIR):

 • У гаманці на вашому ПК — Nirmata GUI.
 • На біржі.

Ми не рекомендуємо майнити на біржу. Якщо майнете на біржу — ви майнете на свій страх і ризик. Не ваші ключі – не ваша крипта!

Як створити гаманець Nirmata (NIR) на комп'ютері

Цей спосіб зручний для професіоналів, які вважають за краще самостійно контролювати свої ключі, гаманці, та зберігати гаманець на своєму ПК.

Мінуси: безпека вашого гаманця залежить від безпеки вашого комп'ютера та збереження ключів. Переконайтеся, що ваш комп'ютер захищений.

Управління гаманцем на ПК вимагає уважності, точності та не пробачає випадкових помилок! Не рекомендуємо для недосвідчених користувачів або майнерів-початківців.

 1. Завантажте клієнт гаманця з сайту розробника монети Nirmata (NIR) для вашої операційної системи — https://nirmata-network.com/#download

 2. Встановіть гаманець на ПК (у нашому випадку Windows);

 3. Відкрийте додаток гаманця після встановлення;

 4. Вкажіть пароль для доступу до програмиПідтвердіть пароль → Натисніть “Next”;

 5. Натисніть “Create New Wallet” — Створити гаманець;

 6. Придумайте назву для вашого гаманця → вкажіть пароль для доступу до гаманця → підтвердіть пароль для доступу до гаманця → натисніть “Select Wallet Location” та виберіть папку для створення гаманця → після натисніть “Create Wallet”;

 7. Створіть пароль безпеки для доступу до Seed-фрази → підтвердіть пароль → натисніть “Generate Secure Seed”;

 8. Ви отримаєте секретну фразу — комбінацію з 26 слів. Їхня втрата означає втрату доступу до гаманця! Випишіть та збережіть комбінацію слів у тому порядку, як вона буде представлена перед вами. Її можна скопіювати для зручності, натиснувши кнопку “Copy”. Далі натисніть "Create wallet" — Створити гаманець.

 9. Ваш гаманець готовий до роботи. Перейдіть до вкладки “Receive”.Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу або отримання монет.

  Дочекайтеся завершення синхронізації — це тривалий процес і може тривати кілька годин. Тільки після завершення синхронізації ви побачите правильний баланс гаманця.

Як зареєструвати гаманець Nirmata (NIR) на біржі

Цей спосіб зручний тим, що вам не потрібно реєструвати купу різних гаманців. Все зберігається на одній біржі, всі монети та гаманці під рукою, і ви можете відразу ж обмінювати або торгувати вашу криптовалюту.

Мінуси: безпека всіх ваших гаманців на біржі залежить від безпеки вашого облікового запису на біржі. Переконайтеся, що ви надійно захистили свою електронну пошту, обліковий запис на біржі та увімкнули двофакторну авторизацію (2FA).

Враховуйте, що іноді біржі змінюють адреси для введення криптовалют. Пул не зможе змінити адресу, на яку ви майнете, тому частина криптовалюти може зникнути.

 1. Зареєструйтесь на будь-якій біржі, яка дає можливість обмінювати Nirmata (у прикладі використовується XeggeX);

 2. Після реєстрації, виберіть “Wallet” → вкажіть у рядку “NIR”, знайдіть монету “NIR” → натисніть “Deposit”;

 3. Отримайте "Адресу депозиту (Your Deposit Address)";

 4. Готово! Ви отримали адресу гаманця для депозитів на біржу. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

Эта статья доступна на других языках: