Як створити гаманець Conflux CFX

22/06/2023

Монета Conflux CFX з'явилася нещодавно. За недовгий час вона отримала визнання майнерів, підтримку ТОП-10 бірж та високу прибутковість у майнінгу на відеокартах Nvidia.

Обміняти Conflux CFX можна на одній з цих бірж: Gate.ioBinanceKuCoinMEXCCoinex.

Ми розповімо вам про два способи, як створити гаманець для монети Conflux:

 • В гаманці Fluent Wallet.
 • На біржі.

Ми не рекомендуємо майнити на біржу. Якщо майните на біржу — ви майните на свій ризик. На ваші ключі — не ваша крипта!

Примітки:

 • Монета Conflux функціонує у двох просторах — Conflux Core Space та Conflux eSpace.
 • На даний момент, пул Криптекс підтримує майнінг тільки на гаманці Conflux Core Space, тобто, гаманці формату cfx:….

Як зареєструвати гаманець Conflux CFX у Fluent Wallet

Fluent Wallet — простий та безпечний гаманець для CFX, рекомендований розробниками Conflux. Розширення для гаманця підтримується у браузерах Chrome, Firefox та Edge. Розглянемо на прикладі браузера Google Chrome.

 1. Відкрийте сайт гаманця Fluent Wallethttps://fluentwallet.com/

 2. Натисніть “Add to Chrome”;

 3. Відкриється сторінка встановлення розширення, натисніть “Add to Chrome” → Підтвердьте встановлення розширення у браузері;

 4. Після завершення встановлення відкрийте гаманець. Іконка гаманця буде розташована у правій верхній частині вікна браузера, у меню розширень;

 5. У вікні гаманця натисніть "Create" щоб створити гаманець;

 6. Встановіть пароль для доступу до гаманця, підтвердьте його, натиснувши “Create”;

 7. Відкриється меню створення облікового запису. Виберіть “New Seed Phrase (Нова секретна фраза)” → Вкажіть “Group name (ім'я для гаманця)” → Натисніть “Create (Створити)”;

 8. Ви отримаєте секретну фразу — комбінацію з 12 слів. Втарта цих слів означатиме втрату доступу до гаманця! Випишіть та збережіть комбінацію слів у тому порядку, як вони будуть представлені перед вами.

 9. Гаманець перевірить, наскільки добре ви запам'ятали вашу секретну фразу та порядок слів. Вас попросять ввести слова у правильному порядку для підтвердження.

 10. Після успішної перевірки, гаманець нагадає вам правила безпеки. Той, хто володіє секретною фразою з 12 слів — володіє гаманцем! Підтверджуємо, що ми це запам'ятали і переходимо до самого гаманця.

 11. Відкриється гаманець, ви побачите адресу. Ваш гаманець готовий до роботи. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

Як зареєструвати гаманець Conflux CFX на біржі

Цей спосіб зручний тим, що вам не потрібно реєструвати купу різних гаманців. Все зберігається на одній біржі, всі монети під рукою, і ви можете відразу обмінювати або торгувати вашу криптовалюту.

Але є недоліки: Безпека всіх ваших гаманців на біржі залежить від безпеки вашого облікового запису на біржі. Переконайтеся, що ви надійно захистили свою електронну пошту, обліковий запис на біржі, та увімкнули двофакторну авторизацію (2FA).

 1. Зареєструйтесь на будь-якій біржі, яка надає можливість торгувати Conflux (у прикладі використовується Gate.io);

 2. Після реєстрації оберіть “Гаманець” → “Депозит” → “Ончейн”;

 3. Відкриється сторінка депозитів. Оберіть “Монета → CFX”, “Мережа → CFX-CFX”, отримайте “Адресу депозиту”;

 4. Готово! Ви отримали адресу гаманця для депозитів на біржі. Натисніть значок поряд з адресою гаманця, щоб його скопіювати. Використовуйте його для майнінгу, або отримання монет на ваш рахунок.

This article is available in other languages: